Однокурсник Путіна розкрив плани Росії на Трампа

Однокурсник Путіна розкрив плани Росії на Трампа

Фото до: Однокурсник Путіна розкрив плани Росії на Трампа

Москва розраховує на те, що кандидат від республіканців Дональд Трамп у разі перемоги на американських виборах президента принесе в політичне життя США нескінченний хаос.

Про це розповів колишній радянський розвідник і однокурсник президента Росії з Інституту імені Андропова, а зараз американський фінансовий аналітик Юрій Швець в інтерв’ю Радіо Свобода.

– Зовні це виглядає так: Трамп добре відгукнувся про Путіна, а той слабкий до лестощів і відповів тим же. Однак у відношення Кремля до Трампа закладений глибокий розрахунок: він виходить з припущення, що в разі обрання Трампа США зануряться в стан перманентної нестабільності. Почнуться нескінченні битви президента з Конгресом і навпаки. Трамп, за розрахунками Кремля, привнесе в політичне життя Америки нескінченний хаос, і це буде на руку Росії, – поділився своєю думкою Юрій Швець.

Тим часом в США названий безперечний фаворит президентських перегонів станом на серпень.

Читайте: Хілларі Клінтон розповіла про спецслужби Росії у США

До слова, у травні 2016 року Дональд Трамп лідирував у президентскій гонці у США та був популярнішим за Хілларі Клінтон.

Ольга Тищук Директор департаменту інтернет-проектів Starlight News
Категорії: Світ