Путін в офісі Яндекса – працівникам заборонили виходити в туалет

путин

Про це повідомляє The Bell.

Судячи з усього, для компанії це “найважливіший” день в історії, тому до підготовки керівництво підійшла з усією серйозністю, а саме:

– всім співробітникам рекомендували не прикрашатися;

– як мінімум одного працівника не пустили, так як він в чорному списку ФСО (Федеральна служба охорони);

– в останні півгодини перед приїздом Путіна працівникам заборонили вставати з місць. Навіть у туалет.

– працівників попередили про можливі проблеми з роботою Wi-Fi і мобільного зв’язку. Ресторани і кафе у бізнес-центрі Яндекса не працювали

– за день до візиту, автомобілі на підземній парковці ретельно обстежувалися фахівцями і забрати їх можна було тільки в четвер увечері — тому в середу співробітникам порекомендували або добиратися до роботи на громадському транспорті, або виїхати з роботи до 17.00.

– співробітників попросили не замикати тумбочки і шафи, так як їх повинні були перевірити.

Читайте:  У Росії хочуть урізати права Путіна

Також керівництво не могла допустити імпровізації, тому за тиждень в компанії була проведена репетиція візиту за участю співробітників адміністрації, які дивилися заготовлені Яндексом презентації.

Раніше відомий карикатурист Сергій Йолкін намалював черговий шарж на президента Росії Володимира Путіна. На цей раз він висміяв його підготовку до майбутніх виборів. Він зобразив президента РФ голим з листком паперу з написом Пакет реформ до виборів 2018.

Категорії: Світ