– У ході огляду їх автомобіля Volkswagen прикордонний наряд спільно зі співробітниками митниці виявив у багажнику громадянку України, – розповіли у відомстві, повідомляє Новое время.
Як з’ясувалося, виявлена жінка є матір’ю росіянки, яка разом зі співмешканцем намагалася провезти її через кордон.
– У 60-річної жінки термін дії паспорта закінчився ще в березні 2015 року. Саме тому таким нехитрим способом за допомогою дочки і її співмешканця вона вирішила “проскочити” всі види контролю на кордоні, – зазначили прикордонники.
За словами українки про необхідність заміни документа її попереджали російські прикордонники ще при перетині російсько-білоруського кордону, проте вона це проігнорувала.
– Тому на сімейній раді було прийнято рішення повернутися додому з Пінська в Санкт-Петербург через міжнародний пункт пропуску Веселівка на білорусько-українському кордоні, – додали у прикордонній службі.
Тепер усім трьом загрожує відповідальність за спробу незаконного перетину держкордону.
Читайте: За несплату аліментів заборонять водити авто і виїжджати за кордон
Нагадаємо, Україна посилила контроль на кордоні з РФ.

