Трамп не приїхав: у США провели в останній шлях екс-першу леді Барбару Буш

Трамп не приїхав: у США провели в останній шлях екс-першу леді Барбару Буш

Фото до: Трамп не приїхав: у США провели в останній шлях екс-першу леді Барбару Буш

Попрощатися з екс-першою леді США Барбарою Буш прийшли сотні людей та кілька колишніх президентів, повідомляє Голос Америки.

Вона була дружиною 41 президента США, Джорджа Буша-старшого, і матір’ю 43 президента – Джорджа Буша-молодшого.

Віддати останню шану Барбарі Буш прийшли екс-президенти Барак Обама і Білл Клінтон.

Похоронна церемонія проходила в Єпископальної церкві Святого Мартина в Г’юстоні, штат Техас.

На службі лише для запрошених гостей була присутня нинішня перша леді Меланія Трамп, а також Мішель Обама і Гілларі Клінтон.

Барбару Буш поховають на території бібліотеки імені Буша в Техаському університеті A&M, який знаходиться приблизно за 160 км від Г’юстона. Там спочиває трирічна дочка пари, Робін, яка померла від лейкемії в 1953 році.

Чинний президент США Дональд Трамп свої співчуття висловив у Facebook.

– Сьогодні мої думки та молитви зі всією родиною Бушів. У пам’ять про першу леді Барбару Буш під її портретом у центральному холі Білого Дому встановлено пам’ятну табличку, – написав Трамп.

Нагадаємо, 18 квітня в США померла колишня перша леді Барбара Буш, їй було 92 роки.

Євгенія Шапоренко журналіст, випусковий редактор YouTube-каналу Факти ICTV
Категорії: Світ