PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Польща спростувала закупівлю вугілля з Донбасу і звинуватила в цьому Німеччину

Підприємства державного сектора Польщі не використовують антрацит з окупованих територій. Натомість заявили, що вугілля з Донбасу йде транзитом до Німеччини.

Польща спростувала закупівлю вугілля з Донбасу і звинуватила в цьому Німеччину

Заступник міністра енергетики Польщі Гжегож Тобішовський заявив, що вони не закуповують вугілля, видобуте на окупованому Донбасі, але натомість звинуватив у цьому Німеччину.

– Це дуже специфічне вугілля високої якості. Воно використовується у Польщі, хочу це особливо підкреслити, лише окремими приватними підприємствами у хімічній сфері.

Але підприємства державного сектора, польська енергетика чи навіть індивідуальні користувачі не використовують це вугілля, оскільки не мають пристосованих до цього топок,- повідомив Тобішовський.

Тобішовський заявив, що це вугілля йде транзитом до Німеччини, яка його закуповує, але Польща не має до цього стосунку. Німецька сторона заяву поки що не коментувала.

Читайте: ГУЛАГи на Донбасі: бойовики змушують ув’язнених добувати вугілля

Нагадаємо, рішення про спрощену процедуру отримання російських паспортів має на меті легітимізувати військову присутність Росії. Цей крок створює правове підґрунтя для відкритого застосування Збройних сил РФ.

Джерело: interia.pl.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка