X

В Ухані відшукали людину, у якої вперше діагностували Covid-19

Dreamstime

Першою людиною, у якої діагностували коронавірус, стала продавчиня креветок з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань.

Жінка захворіла 11 грудня 2019 року.

У продавчині підвищилася температура, після чого вона звернулася за медичною допомогою. Жінка розповіла медикам, що зазвичай її рятували ін’єкції ліків, але цього разу вони не дали результату. Хвора звернулася за допомогою тільки на п’ятий день захворювання.

У лікарні їй встановили діагноз коронавірус.

Читайте: Другої хвилі коронавірусу після скасування карантину в Китаї не відбулося – доповідь

За інформацією Комітету з охорони здоров’я Уханя, до кінця грудня вірусом заразилися 27 людей, більшість з них контактували з ринком.

Вдалося знайти й першого зараженого, який не мав жодного стосунку до ринку. Ним виявився чоловік, у якого 16 грудня 2019 року підвищилася температура, і він звернувся до лікарні. Хворий зазначив, що протягом останніх двох тижнів їздив тільки на роботу на метро, де, вірогідно, і заразився вірусом.

Нагадаємо, Факти ICTV розповідали, як Китай відновлює свою економіку після епідемії Covid-19 і настільки потужним виявився удар інфекції.

Джерело: Sina

Читать больше новостей

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.