PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Останні новини про дослідження Covid-19: вірус у спермі і тестування українських ліків

Коронавірус у світі продовжує лютувати, але вчені далі досліджують хворобу та шукають нові ліки проти нього.

За минулу добу коронавірусна статистика зросла на 95 217 випадків заражень на Covid-19 і 5 566 смертей від хвороби.

Факти ICTV зібрали інформацію, що за тиждень нового вдалось дізнатись вченим про коронавірус.

Україна

В Україні проводять клінічні випробування українських ліків для боротьби з коронавірусом Біовен. Їх тестують у  п’ятьох медичних закладах за добровільної згоди пацієнтів, повідомила заступник міністра МОЗ Ірина Микичак.

Читайте: У Нідерландах створили антитіла, які нейтралізують Covid-19

Дослідження коронавірусу у світі

У Науковому центрі при нью-йоркській мережі лікарень Mount Sinai заявили, що антитіла виробляються майже у всіх пацієнтів, які перехворіли на коронавірус.

Вчені з Китаю виявили коронавірус у спермі деяких видужуючих пацієнтів і тих, хто перебуває на гострій стадії хвороби. Про це йдеться в дослідженні, яке опубліковано в найбільшому медичному журналі JAMA Network.

У Великій Британії дослідження показало, що люди африканського і близькосхідного походження в 1,6 – 1,8 раз частіше хворіють коронавірусом, ніж європеоїди.

Результати визначили за віком, станом здоров’я та рівнем життя. В чому полягає расова відмінність не ясно, кажуть вчені. Одне з можливих пояснень – хворі працюють на роботах, де потрібен контакт із іншими людьми. Відповідно ризик захворіти вищий.

Дослідники Кембриджського університету з’ясували, що Covid-19 має три різні типи. Кожен притаманний тільки певному регіону:

  • тип А – Австралія і США;
  • тип B – Східна Азія;
  • тип С – Європа.

Рівень смертності серед чоловіків виявився в два рази вище, ніж у жінок. Про це пише The Times з посиланням на дослідження, яке охопило історії хвороби 1,7 млн пацієнтів.

Як повідомляли Факти ICTV, у всьому світі розробляється близько 70 вакцин проти коронавірусу, однак лише декому вдалося наблизити свої дослідження на етап, коли можна проводити випробування на людях.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка