Потрібно зупинити Путіна та не допустити помилок минулого – очільниця МЗС Британії

Лиз Трасс

Фото: Getty Images

Міністр закордонних справ Великої Британії Елізабет Трасс засудила війська Путіна за викрадення мирних жителів України до Росії, назвавши такі дії огидною тактикою. Центр прав людини ZMINA ідентифікував десятки викрадених людей, а тисячі громадян депортували до РФ.

Президент Росії Володимир Путін не може захопити Україну та вдається до відчайдушних заходів, викрадаючи невинних мирних жителів України, наголосила Трасс.

– Путін продовжує використовувати огидну тактику проти українського народу, зокрема викрадення невинних мирних жителів. Він не досягає своїх цілей та вдається до відчайдушних заходів. Путін повинен зазнати поразки в Україні, – переконана вона.

Очільниця МЗС Британії вважає, що Путін несерйозно ставиться до переговорів України та Росії.

– Путін досі безпідставно бомбить невинних громадян на всій території України, тому нам потрібно зробити більше, щоб він програв. Ми змусимо його подумати ще раз, – додала Трасс.

Вона переконана, що потрібно не лише зупинити Путіна в Україні, але й дивитися на довгострокову перспективу. Необхідно забезпечити, щоб будь-які майбутні переговори не завершилися продажем України чи повторенням помилок минулого.

Читайте також
Байден відмовився вибачатися за зауваження про Путіна
Джерело: Потрібно зупинити Путіна та не допустити помилок минулого – очільниця МЗС Британії | Факти ICTV
Юлія Захарченко редакторка стрічки
Категорії: Світ