На тимчасово окупованій території Луганської області прокремлівська влада проводить реорганізацію окремих підрозділів, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.
За даними Генштабу, після цього родичам загиблих військовослужбовців РФ відмовляють у нарахуванні компенсації у розмірі 3 млн російських рублів через “розформування підрозділів та відсутність законних підстав”.
На території Росії поширюється фейкова інформація, направлена на дискредитацію військово-політичного керівництва України.
Зокрема, пропагандисти публікують нібито докази призначення грошової винагороди за знищення російських військових у розмірі від $700 до $1 тис.
Водночас на Херсонському напрямку ворог веде оборонні дії, обстрілюючи з танків та артилерії 17 населених пунктів.
Серед них – Качкарівка, Монастирське, Новоберислав, Берислав, Львове, Іванівка, Новотягинка, Інженерне, Придніпровське, Антонівка Херсонської області та околиці міста Херсон.