У Новосибірську після злету загорівся пасажирський літак

літак

Фото: Pixabay

У російському Новосибірську через займання екстрено сів пасажирський літак авіакомпанії S7.

Про це повідомляють російські Telegram-канали.

За попередньою версією, майже одразу після злету виникли проблеми з двигунами через ймовірне зниження тиску. Тому стався спалах саме у двигунах.

А капітан літака під час приземлення повідомив про спалахування гальм. На борту літака перебували 176 осіб. Усі залишили літак без інцидентів.

Це вже вдруге за два дні, коли в Росії пілотам довелося здійснювати екстрену посадку через займання двигуна.

Напередодні, в Бурятії в місті Улан-Уде після зльоту загорівся вантажний літак ТУ-204. Пілоти скинули пальне й екстрено посадили літак.

Марта Бондаренко редакторка стрічки
Категорії: Світ