Пентагон закликає Палату представників США виділити допомогу Україні

Сабріна СінгхСабріна Сінгх

Фото: Getty Images

Палату представників США закликають ухвалити додаткове законодавство про національну безпеку та виділити нову допомогу Україні.

Про це заявила заступниця прессекретаря Пентагону Сабріна Сінгх. За її словами, за цією ситуацією спостерігають союзники та супротивники США.

Допомога Україні від США

– Нам потрібно, щоб Палата представників терміново діяла та попрацювала над тим, щоб ухвалити цю двопартійну додаткову угоду, яка була ухвалена минулого тижня в Сенаті, – сказала вона.

Заступниця прессекретаря Пентагону наголосила, що залишиться лише кілька днів після повернення Палати представників з канікул до закінчення фінансування військового будівництва, і ще тиждень – до закінчення терміну фінансування всього Міністерства оборони США.

– 1 березня закінчується фінансування діяльності департаменту з військового будівництва. А 8 березня закінчується фінансування всього департаменту. Така гра на межі створює невизначеність, збільшує витрати та затримує місії. Найголовніше – це відвертає увагу сил, – стверджує Сабріна Сінгх.

Читайте також
Дебати в одному місці означають смерті в іншому: Кулеба про відсутність допомоги від США
Дмитро КулебаДмитро Кулеба
Джерело: Пентагон закликає Палату представників США виділити допомогу Україні | Факти ICTV
Юлія Захарченко редакторка стрічки
Категорії: Світ