Хоче знищення України: в ISW пояснили, як Путін використав зустріч із Орбаном

орбан і путін

Фото: Getty Images

Президент країни-агресорки Володимир Путін використав зустріч із прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном 5 липня для того, щоб виступити проти припинення вогню завдяки переговорам. 

Також російський диктатор бачить остаточне завершення війни у знищенні української державності. 

Про це повідомляють аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Як Путін використав зустріч з Орбаном: аналіз ISW

Під час спільної пресконференції з Орбаном Путін відкинув можливість припинення вогню через переговори, відступивши від своєї удаваної зацікавленості в них.  

Президент країни-агресорки сказав, що угода між Росією та Україною не повинна призвести до тимчасового припинення вогню, оскільки це нібито дозволить Україні перегрупуватися й переозброїтися.

Натомість Росія, за його словами, виступає за повне й остаточне припинення війни. 

Путін прагне знищення української державності

У звіті Інституту вивчення війни наголошується, що Путін не хоче погоджуватися ні на що інше, окрім знищення української державності й ідентичності. Про це свідчать його висловлювання та вимоги. 

Путін вимагає здавання значної частини території та населення України під російську окупацію та військової капітуляції України перед початком будь-яких переговорів. 

Також під час пресконференції 5 липня Путін закликав до повного виведення українських військ з “Донбасу і Новоросії” як передумови припинення війни. 

На думку експертів ISW, хазяїн Кремля у разі капітуляції України, найімовірніше, повалить український уряд і замінить його проросійським. 

Аналітики Інституту вивчення війни наголошують, що контрнаступальні операції України та звільнення оперативно важливих територій залишаються найефективнішим методом, щоби підірвати впевненість Путіна щодо його бажаної мети у війні проти України. 

Читайте також
Орбан приїхав у Москву на зустріч із Путіним – реакція керівництва ЄС

Повномасштабна війна в Україні триває вже 864-ту добу.

За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні та на карті повітряних тривог в Україні.

Джерело: ISW
Аліна Гончаренко редакторка стрічки новин
Категорії: Світ