Президент Ізраїлю звернувся до народів Ірану та Лівану: Йде війна проти імперії зла

Конфлікт на Близькому Сході: президент Ізраїлю звернувся до народів Лівану та ІрануКонфлікт на Близькому Сході: президент Ізраїлю звернувся до народів Лівану та Ірану

депозіт

Президент Ізраїлю Іцхак Герцог закликав жителів Ірану та Лівану чинити опір і повстати проти антиєврейського режиму в Тегерані.

Слова політика передає The Times of Israel.

Війна на Близькому Сході – заява Іцхака Герцога

— Якщо ми протистоятимемо цьому і будемо разом жорсткими, ми напевно можемо сподіватися на краще майбутнє і створити в регіоні структуру, подібну до НАТО, яка блокуватиме радикалізм, – сказав Герцог в ефірі саудівського телеканалу Al Arabiya.

Він також зазначив, що офіційний Єрусалим та керівництво Армії оборони Ізраїлю “прорахують усі можливі варіанти реакції” на масштабну балістичну атаку Ірану 1 жовтня.

Водночас Герцог пояснив, що Ізраїль веде війну не проти народів, які сповідують іслам, а проти імперії зла, очолювану радикальним урядом у Тегерані.

— У підземеллях Гази досі перебуває 101 заручник, кожен з яких зазнає величезних страждань. І ми боремося на півночі та на півдні, тобто в Газі та Лівані. Ми намагаємося змінити рівняння та дати надію народам Близького Сходу, – підсумував глава держави.

Читайте також
Ізраїль завдасть Ірану удару в річницю вторгнення ХАМАСу – The Guardian
Ізраїль Цахал гаубиця M109Ізраїль Цахал гаубиця M109
Катерина Білоброва редакторка стрічки
Категорії: Світ