Польща вимагає введення санкцій проти авіакомпаній, які перевозять мігрантів до Білорусі для подальшого їх переправлення до країн Європейського Союзу.
Про це повідомив польський міністр внутрішніх справ Маріуш Камінські у листі своєму німецькому колезі Хорсту Зеехоферу.
– Декілька організаторів злочинної схеми з переправлення мігрантів проживають у Німеччині на законних підставах, – заявив Камінські.
Очільник польського МВС додав, що ситуація на кордоні Білорусі з Польщею, Литвою та Латвією склалася через безжальну, політично вмотивовану акцію з боку режиму самопроголошеного президента Олександра Лукашенка, яку підтримує Російська Федерація.
Чиновник додав, що такі дії є елементом гібридної війни проти Європейського Союзу та партнерів блоку, яка ведеться з повного схвалення президента РФ Володимира Путіна.