У понеділок, 6 травня, в Брюсселі відбудеться Форум оборонної промисловості ЄС-Україна.
Про це йдеться на сайті Єврокомісії.
Форум оборонної промисловості ЄС-Україна
Понад 350 представників інституцій ЄС, урядів, європейської та української оборонної промисловості, галузевих асоціацій, ключових країн-партнерів та організацій зберуться для посилення оборонно-промислової співпраці між ЄС та Україною.
– Форум має на меті зміцнити співпрацю між європейською та українською оборонною промисловістю та допомогти Україні отримати можливості у пріоритетних сферах – протиповітряна оборона, боєприпаси, ракети та безпілотники, – йдеться у повідомленні.
Подія стане першим конкретним кроком у реалізації Європейської оборонно-промислової стратегії (EDIS).
Зазначено, що на заході будуть присутні глава зовнішньополітичного відомства Євросоюзу Жозеп Боррель, комісар Тьєррі Бретон, міністр оборони Бельгії Людивін Дедондер, а також міністр стратегічної промисловості України Олександр Камишін.
5 березня Європейська комісія представила першу в історії Європейську оборонно-промислову стратегію на рівні ЄС, яка передбачає тісне залучення України.

