Гордон склав мандат: Київрада – це балаган, а Кличку – дякую

Гордон склав мандат: Київрада – це балаган, а Кличку – дякую

– Я хочу зробити офіційну заяву. Я третій рік депутат Київради і постійно бачу в цьому залі неконструктивну, руйнівну поведінку деяких депутатів і фракцій. Не інтереси киян для них важливі, а власні інтереси. Вони прийшли сюди за одним – за будь-яку ціну набити собі кишені.

Штучні скандали, проплачені активісти і мітинги, підкилимні інтриги і брехня, цинізм – їхні інструменти. Я самодостатня творча людина і брати участь у цьому балагані не маю ніякого бажання, – написав депутат у Facebook.

Читайте: Кличко до керівника Київенерго: Працювати треба якісно і чемно

Гордон додав, що вдячний меру столиці Віталію Кличку за те, що він зробив і ще зробить для Києва, і вважає Кличка кращим мером.

ФАКТИ писали, як у Київській міській раді виявили факт кнопкодавства під час голосування. Найцікавіше – голосувала тоді стороння людина.

Категорії: Україна