Відповідний указ підписав президент України Петро Порошенко, передає його прес-служба.
Також зміни при підписанні першого військового контракту стосуються і “військовослужбовців, які вислужили строк військової служби за призовом осіб офіцерського складу і які приймаються на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу – на строк від 1 до 5 років залежно від згоди сторін.
Читайте: Мітинг під Радою: депутатів оточили 3,5 тис. людей, збираються тітушки
Правила продовження терміну проходження військової служби за новим контрактом залишилися ті ж:
– на 3 роки – для рядового складу;
– від 3 до 5 років – для сержантського і старшинського складу;
– від 2 до 5 років – для офіцерського складу та для кандидатів, яким присвоєно первинне офіцерське звання за результатами підготовки на “військовій кафедрі”;
– на особливий період – до завершення цього періоду (на підставі Указу президента України про оголошення рішення про повну демобілізацію).
Нагадаємо, Верховна Рада України прийняла за основу і в цілому законопроект №5390 про захист ошуканих вкладників банків.