Чому переговори Савченко з бойовиками вигідні Росії

Чому переговори Савченко з бойовиками вигідні Росії

Фото до: Чому переговори Савченко з бойовиками вигідні Росії

– Росія бачить, що не може переломити ситуацію в офіційному процесі, тому переводить деякі теми, в тому числі звільнення заручників, на неофіційні майданчики, на яких вона відсутня.

Переговори Савченко з Захарченком і Плотницьким можуть закінчитися звільненням декількох заручників для того, щоб показати картинку: це “внутрішній” конфлікт, тут немає ролі РФ, про все можна домовлятися з бойовиками, бо в Україні “громадянська” війна. Наступним кроком буде підняття питання послаблення або зняття санкцій з Росії, – заявила Ольга Айвазовська в ефірі Свободи слова на ICTV.

Чи повинна Надія Савченко вести діалог з бойовиками?

Читайте: Савченко про зустріч з “чортами” в Мінську: Там була ще Росія

До слова, сайт Факти ICTV вирішив нагадати, як проходили контакти народного депутата України Надії Савченко з ватажками “ДНР” та “ЛНР”.

 

 

Ольга Тищук Директор департаменту інтернет-проектів Starlight News
Категорії: Україна