Петро Порошенко закликав усіх співвітчизників негайно вийти з російських серверів з міркувань безпеки.
Читайте: Україна блокує доступ до Yandex, Mail.ru, ВКонтакті та Однокласників
5 альтернативних соцмереж
Найбільша соціальна мережа в світі. Була заснована в США 4 лютого 2004 року Марком Цукербергом і його сусідами по кімнаті під час навчання в Гарвардському університеті – Едуардо Саверіном, Дастіном Московіцем і Крісом Хьюзом.
Facebook дозволяє створити профіль з фотографією та інформацією про себе, запрошувати друзів, обмінюватися повідомленнями, залишати повідомлення на своїй і чужій “стінах”, завантажувати фотографії та відеозаписи, створювати групи тощо.
Українці
Українська соціальна мережа, створена в січні 2009 року, допомагає українцям в різних куточках світу підтримувати зв’язок і є орієнтована на громадян нашої держави.
Метою є надання можливості спілкування між собою, згуртування нації та підняття національного духу!
Соціальна мережа Українці дозволяє створювати опитування і брати участь в опитуваннях інших користувачів, шукати друзів з різних куточків України, створювати блоги та додавати коментарі, дізнаватись свіжі новини про Україну та її громадян.
Читайте: Проксі-сервер або Tor: як українці обходитимуть блокування російських сайтів
Vreale
Вреале – незалежна українська соціальна мережа, яка надає актуальні і популярні інструменти для знайомства, спілкування, розваги, самоосвіти, проведення конкурсів і віртуальних змагань, організації груп спільних інтересів і захоплень, а також для організації особистих і корпоративних зустрічей в реальному житті.
WEUA
Перша українська соціальна мережа. Заснована в 2014 році Богданом Оліярчуком.
Ресурс WEUA.info його творцями позиціонується як альтернатива популярним на пост-радянському просторі російським соціальним майданчикам – ВКонтакті і Однокласників.
Надає ті ж можливості, що й російська соцмережа Вконтакті.
Читайте: Останній пост Порошенка у Вконтакті. Президент пояснив заборону
Tumblr
Служба мікроблогів, що включає в себе безліч картинок, статей, відео та gif-зображень на різні тематики і дозволяє користувачам публікувати пости в їх тамблелог. Генеральним директором Tumblr і її засновником у 2007 році є Девід Карп.
Користувач може підписуватися на блоги інших користувачів, після чого їх записи будуть з’являтися на його стрічці новин. Сервіс характеризує себе як “найпростіший спосіб вести блог”.
Нагадаємо, раніше Факти ICTV писали про топ-4 сервіси, де можна слухати музику, замість Вконтакті.