Ситуація у зоні АТО: біля Кримського бойовики атакували з БМП

Ситуація у зоні АТО: біля Кримського бойовики атакували з БМП

Фото до: Ситуація у зоні АТО: біля Кримського бойовики атакували з БМП

Про це повідомляє прес-центр штабу антитерористичної операції.

На Приморському напрямку зафіксовано 34 обстріли. Позиції Збройних сил України поблизу Широкиного і Чермалика бойовики обстрілювали з мінометів калібру 120 мм, по позиціях у районах Павлополя, Лебединського, Водяного, Гнутового, Мар’їнки і Красногорівки бойовики вели вогонь із гранатометів і стрілецької зброї.

Читайте: Порошенко – Росії: виведіть свої війська і повернетеся в G8

На Донецькому напрямку бойовики здійснили 19 обстрілів наших позицій. Основна вогнева активність бойовиків була зосереджена на південному і східному передмісті Авдіївки, по яким бойовики вели вогонь із мінометів калібру 82 мм, гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї. Верхньоторецьке бойовики обстрілювали з мінометів калібру 82 мм, Троїцьке – з мінометів калібру 120 мм, Піски – з гранатометів і стрілецької зброї.

На Луганському напрямку бойовики здійснили 8 обстрілів укріплень ЗСУ в околицях Кримського з використанням озброєння БМП, мінометів, гранатометів і стрілецької зброї.

Нагадаємо, бойовики всю ніч, 26 травня, били по житлових кварталах Красногорівки із заборонених мінометів.

Фото: Getty Images

Категорії: Україна