PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Макар Пасенюк: Україні потрібні професійні економічні журналісти

З 26 жовтня 2017 року у Києві почалися навчання у Центрі вдосконалення економічної журналістики, який працює за підтримки фінансової групи ICU, Київської школи економіки та аналітичного ресурсу VoxUkraine.

Макар Пасенюк

Основне завдання Центру – підвищення рівня економічних знань журналістів і редакторів видань, які пишуть про економіку.

Слухачі Центру зможуть пройти навчання за кількома напрямками, серед яких – Економіка, ринки і аналіз даних, Дослідження медіасфери науковими методами, Як писати про економіку без помилок тощо.

Організатори планують в цьому році провести навчання першого набору слухачів, а наступного – ще щонайменше чотирьох наборів.

Коментуючи участь ICU в організації роботи Центру, керуючий партнер групи Макар Пасенюк зазначив, що для бізнесу дуже важливо, щоб інформація про події в економіці доходила до людей у неспотвореному вигляді.

На його думку, навчання журналістів, які пишуть про економіку, сприятиме побудові в Україні громадянського суспільства.

– Мій особистий інтерес у роботі Центру – допомогти журналістам бачити реальну картину світу, а не ту, яку їм намагаються нав’язати. Я впевнений, що професійна економічна журналістика може зробити для країни набагато більше, ніж кредити МВФ, – зазначив керуючий партнер групи ICU.

За його словами, робота Центру також буде сприяти боротьбі з замовною журналістикою.

– Наша компанія, як і багато інших, неодноразово ставала об’єктом для політичних спекуляцій. При цьому я ловив себе на думці, що жоден економічно грамотний журналіст не став би тиражувати неправдиву інформацію через її повну економічну абсурдність, – підкреслив Макар Пасенюк.

Він також висловив упевненість, що журналісти, які пройдуть навчання в Центрі, зроблять значний внесок у розвиток вітчизняного фінансового ринку.

Читайте: ICU купує УкрСиб Кепітал Менеджмент, що входить до складу групи BNP PARIBAS

– Український фінансовий ринок постійно розвивається. Майже щодня на ньому з’являються нові інструменти, нові можливості для інвесторів. Залучення українською економікою інвестицій, в тому числі, іноземних, значно прискорює розвиток країни. Тому як повітря нам потрібні професійні журналісти, які добре орієнтуються в сучасних реаліях і здатні стати комунікаторами між ринком, суспільством та інвесторами, – заявив Макар Пасенюк.

Довідка: Група ICU (www.icu.ua) – є незалежною інвестиційно-консалтинговою групою, що спеціалізується на ринках Центральної і Східної Європи. Група заснована у 2006 році і є лідером з управління активами в Україні. Власником компанії є її топ-менеджмент. Керуючі директора ICU – Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка