Укр Рус
, редакторка стрічки

Справа рюкзаків: НАБУ поводить обшуки у чиновників Нацполіції

Обшуки у сина Авакова

Про це повідомляється на сторінці відомства у Facebook.

– Йдеться про осіб, які за посадою контролюють процеси матеріально-технічного забезпечення та логістики структурних підрозділів Міністерства внутрішніх справ України. Обшуки здійснюються в Києві та Київській області, – йдеться у повідомленні.

У НАБУ слідчі дії пояснили необхідністю з’ясувати обставини, “пов’язані із підробкою складських документів щодо поставлених рюкзаків”.

Зараз дивляться

– Зокрема, низка з них була перероблена “зворотньою датою”, акти прийому здійснювались без фактичної поставки товару, який доставляли згодом. Викриті факти долучені до матеріалів слідства, – зазначають у відомстві.

Читайте: Обшуки НАБУ у сина Авакова – заява МВС

Нагадаємо, учора НАБУ провело обшуки та затримало трьох осіб у рамках розслідування кримінального провадження за фактом можливої розтрати державних коштів при закупівлі рюкзаків МВС, зокрема – сина глави МВС Олександра Авакова та екс-заступника глави міністерства Сергія Чеботаря.

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка