Коли відбудеться зустріч глав МЗС у Нормандському форматі

Коли відбудеться зустріч глав МЗС у Нормандському форматі

Фото до: Коли відбудеться зустріч глав МЗС у Нормандському форматі

Про це заявив глава МЗС України Павло Клімкін під час прес-конференції із главою МЗС Італії Анджеліно Альфано, передає Інтерфакс-Україна.

– Ми працюємо в рамках Нормандського формату. За нашою попередньою домовленістю, Зігмар Габріель (Міністр закордонних справ Німеччини. – Ред.) запропонував провести наступне засідання міністрів Нормандського формату 16-го, під час Мюнхенської конференції безпеки, – сказав він.

Читайте: Росія вбиває українців на Донбасі зброєю з Криму – ГУР

– Під час цієї зустрічі, якщо, звичайно, Росія на неї погодиться, будуть консультуватися саме питання безпеки, звільнення наших заручників і політичних в’язнів, і доведення до Росії, що не існує ніякої розумної альтернативи реальної миротворчої місії на території окупованого Донбасу, – додав Клімкін.

Раніше Павло Клімкін анонсував зустріч у Нормандському форматі на рівні міністрів, однак точна дата не була відомою.

Марина Корзун керівниця розділу Lifestyle
Категорії: Україна