На думку Юрія Косюка, залучення інвестицій є надважливим процесом для нашої країни, але за умов, що вони принесуть достатню вигоду людям, підприємствам та державі.
– Якщо брати поняття інвестицій, то на сьогодні слід виокремити три основоположні напрямки, в яких необхідно рухатись – це інтелектуалізація виробництва; енергетична незалежність та побудова бізнесу на основі чесності та відкритості, – відзначив Юрій Косюк.
Косюк також зауважив, що на даному етапі вітчизняні підприємства вже самі собою являють успішні кейси. До прикладу, бізнес-моделями МХП вже послуговуються такі країни, як США та Польща. Однак бізнесмен переконаний, що для збільшення успішних бізнесових історій в Україні, вітчизняному бізнесу необхідно вийти з тіні.
– А далі, буде інтелектуалізація бізнесу і промислових процесів, енергетична самодостатність підприємств, і максимальна їх інтеграція в процеси децентралізації, – наголосив Юрій Косюк.
Юрій Косюк у своєму блозі також окреслив й енергетичне майбутнє громад. На його думку, децентралізація давши їм великі повноваження та фінансові можливості, дала громадам старт до розвитку та збагачення. І не останню роль у цьому відіграє їхня енергетична незалежність.
– Економія енергоресурсів, перехід на відновлювальні джерела, екологічність та безвідходність виробництв – те, чого ми маємо досягти в найближчі роки. Саме тому МХП одним з пріоритетів своєї діяльності розглядає енергетичну самодостатність підприємств та екологічність виробництва через переробку відходів, – наголосив Косюк.
Читайте: Косюк: Цифровізація процесів – це інтелектуальна інвестиція в бізнес
Зазначимо, що Юрій Косюк вже неодноразово наголошував на необхідності переходу України та її підприємств на “зелені” джерела енергетики. І Миронівський хлібопродукт у цьому напрямку є одним з передових Українських флагманів.