PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

ICU виступила головним спонсором конкурсу CFA Institute Research Challenge 2017-2018 в Україні

У Києві відбувся український фінал CFA Institute Research Challenge, головним спонсором якого виступила група ICU.

ICU виступила головним спонсором конкурсу CFA Institute Research Challenge 2017-2018 в Україні

CFA Institute Research Challenge – це конкурс, який проводиться під егідою глобальної асоціації інвестиційних професіоналів CFA Institute. Конкурс проходить в більш ніж 70 країнах, надаючи студентам можливість освоїти кращі практики написання інвестиційних звітів.

Під керівництвом професійних фінансистів студентські команди готують докладний аналіз публічно торгується компанії, результати якого презентують журі – кращим фахівцям країни в галузі інвестування. За підсумками презентації студенти також надають свою інвестиційну рекомендацію щодо купівлі або продажу акцій компанії.

В Україні в цьому році в конкурсі взяли участь понад 180 студентів з 27 провідних вищих навчальних закладів країни. Переможцями локального конкурсу стали дві команди – студенти Київського національного економічного університету та Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Ці команди будуть представляти Україну вже на наступному етапі конкурсу – в Дубліні, де пройдуть аналогічні змагання серед переможців локальних конкурсів з країн Європи, Близького Сходу і Африки.

Читайте: 10 причин здобути вищу освіту, крім самої освіти

– Від освіти нинішніх студентів залежить економічне благополуччя країни завтра. Тому ми з радістю підтримуємо проект CFA Institute Research Challenge, який навчає молоде покоління сучасного фінансового аналізу, критичного мислення та вмінню приймати інвестиційні рішення, – прокоментував керуючий партнер групи ICU Макар Пасенюк. – Ми плануємо і надалі спонсорувати освітні проекти, які дають молодим фінансовим спеціалістам путівку в професійне життя.

До слова, Кабінет міністрів України затвердив державний стандарт початкової освіти.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка