PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Як вивчити українську мову безкоштовно онлайн

Перша комплексна онлайн платформа з вивчення української мови Є-мова починає функціонувати вже в квітні 2018 року.

Як вивчити українську мову безкоштовно онлайн

– На сайті уже в квітні можна також буде пройти тест на визначення рівня володіння української мовою, розроблений спільно з фахівцями Львівського національного університету імені Івана Франка, а також пройти навчання рівня А1. У рамках проекту розробляються практичні заняття, навчальні матеріали і відео, тестова перевірка знань, моніторинг успішності, атестація (сертифікація) знань, а також передбачено дистанційне навчання з викладачем за допомогою відеозв’язку на теми, вибрані слухачем, в онлайн класах, – зазначили у прес-службі проекту. 

Програма навчання  диференційована за рівнями: елементарний (рівень А1, А2); вільний (В1, В2); досвідчений (С1, С2). Методика відповідає стандартам Міністерства освіти та науки України і Загальноєвропейським рекомендаціям із мовної освіти (Common European Framework of Reference for Languages).

Основне завдання на цьому етапі – створити на сайті два модулі, українською та англійською мовами, щоб громадяни України й іноземці могли повноцінно вивчати українську мову та вдосконалювати свої знання.

Читайте: Стихотворение Шевченко на 6 языках: иностранные послы разрисовали уникальную писанку

На зараз проекту потрібно зібрати 250 тис. грн на Спільнокошті, щоб доопрацювати навчальні рівні А2, В1, В2, С1: створити графіку, записати відео уроки, розробити тести, завдання, навчальні матеріали.

Пригостіть горнятком кави проект, який створює можливості та стирає кордони для української. Фондувати: https://goo.gl/yBUu4S

Як вивчити українську мову безкоштовно онлайн / 5 фотографий

К слову, Факты ICTV советуют ознакомиться с особыми украинскими словами, которые следует знать и употреблять в повседневном общении.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка