PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Докапіталізація дозволить Форвард банку посилити позиції на фінансовому ринку – Браїловський

Підвищення статутного капіталу допомагає банкам зміцнювати свої позиції на фінансовому ринку, а також підвищити рівень гарантій для вкладників.

Докапіталізація дозволить Форвард банку посилити позиції на фінансовому ринку – Браїловський

Про це сказав Вадим Браїловський, генеральний директор інвестиційно-банківської компанії European Capital Management, коментуючи повідомлення Форвард банку про збільшення статутного капіталу на 663 млн грн, передають Экономические известия.

– Докапіталізація дозволить банку зміцнити свої позиції на ринку фінансово-банківських послуг: поліпшується стан банку, зміцнюється грошова підтримка, фінансове плече. Для клієнтів докапіталізація означає, безумовно, більш високий рівень довіри до Форвард банку: люди побачать, що статутний капітал став більшим, отже, фінустанова має достатні фінансові ресурси, – пояснив експерт.

За словами Браїловського, підвищення статутних капіталів банками – наслідок політики Нацбанку щодо зміцнення і стабілізації фінансової системи. Такі кроки дозволять повернути гроші в банківську систему, активно розвивати кредитування.

– Після того, як в банківському секторі економіки залишилося не багато гравців, ринок досить перспективний. Вимога щодо збільшення статутного капіталу цілком обгрунтована і логічна: банки підвищують капітал, гроші повертаються в банківську систему, в країні відроджується кредитування. Для банків це дуже ліквідний напрямок діяльності, – сказав Вадим Браїлівський.

Читайте: Смолій представив 7 стратегічних цілей Нацбанку

Як повідомлялося раніше, Форвард банк проведе збільшення статутного капіталу на суму 663 млн грн. Згідно з затвердженим планом капіталізації, збільшення буде проведено в два етапи. На першому етапі, який планують завершити до 1 червня 2018 року, статутний капітал збільшиться  на 488 млн грн. шляхом додаткової емісії акцій. На другому етапі, який планують завершити до 1 серпня 2018 року – на 175 млн грн. В результаті розмір статутного капіталу банку перевищить позначку в мільярд гривень.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка