Контррозвідка затримала “ополченку” “ДНР”, що полювала на патріотів у Слов’янську

ДНР

Фото: УНІАН

Співробітники контррозвідки СБУ зі складу Об’єднаних сил викрили та затримали учасницю незаконних збройних формувань “ДНР”, яка ховалася від правосуддя на мирній території України, повідомляє прес-центр штабу ООС.

Правоохоронці встановили, що 43-річна мешканка Слов’янська у 2014 році, під впливом пропаганди РФ, приєдналася до так званого “ополчення Новоросії”. Вона виявляла патріотично налаштованих громадян України і доставляла їх в комендатуру “ДНР”.

– Розчарувавшись в ідеях “русского міра”, під впливом аморальної поведінки більшості членів проросійських бандформувань і з початком активних дій Збройних сил України зі звільнення українських міст, “ополченка” самовільно покинула службу, – йдеться у повідомленні.

Зазначеній громадянці оголосили про підозру у вчиненні злочину, відповідальність за який передбачена ст. 260 КК України (Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань).

Читайте: Пострілом у спину – на Донбасі вбили бойовика, який намагався здатися ЗСУ

До слова, 1 липня на блокпосту біля міста Торецька Донецької області затримали 37-річного чоловіка, причетного до діяльності незаконних збройних формувань “ДНР/ЛНР”.

Владислав Бомбела випусковий редактор
Категорії: Україна
Теги: ДНРСБУ