КМДА: Реконструкція і будівництво 28 нових шкільних футбольних полів завершено на 95%

КМДА: Реконструкція і будівництво 28 нових шкільних футбольних полів завершено на 95%

Фото до: КМДА: Реконструкція і будівництво 28 нових шкільних футбольних полів завершено на 95%

Про це повідомили у комунальному підприємстві Житло-сервіс, яке визначене замовником робіт, передає прес-центр КМДА.

Шкільні футбольні поля розміром 42 м на 22 м мають штучне покриття та стійку огорожу, яка створює ергономічний простір для занять спортом. Під штучним покриттям передбачений 30-сантиметровий дренаж, щоб дощова та тала вода не накопичувалася на поверхні поля. Штучне покриття добре витримує підвищене експлуатаційне навантаження і не вимагає багато зусиль та коштів для утримання у належному стані.

На майданчиках можна проводити не тільки футбольні змагання, але й розминки, уроки фізкультури, заняття з аеробіки.

Частина футбольних полів створюється на базі старих і давно розвалених шкільних стадіонів та спортивних майданчиків. Але також є чимало місць, де будівництво шкільних спортивних об’єктів почалося буквально на необлаштованих ґрунтових ділянках.

Оновлення шкільних футбольних стадіонів давно на часі, – вважає заступник голови Київської міської державної адміністрації Вячеслав Непоп. – Співпраця центральних та місцевих органів влади дозволила досягнути конкретних результатів у цьому напрямку. Тисячі київських школярів незабаром гратимуть у футбол на нових стадіонах і займатимуться фізкультурою на свіжому повітрі. Найкраща бюджетна інвестиція – це інвестиція у здоров’я дітей.

Загалом роботи проводяться КП Житло-сервіс на 62 спортивних майданчиках Києва, а ще на чотирьох проведення робіт затримується у зв’язку із необхідністю знесення зелених насаджень, проведення демонтажних робіт та невідповідністю наданих місць технічним умовам. Однак, усі 66 спортивних майданчиків будуть здані в експлуатацію до кінця 2018 року.

На сьогодні уже профінансовані та виконані проектні роботи (3,3 млн грн), пройдено експертизу проектно-кошторисної документації, також проавансовано виконання будівельних робіт на суму 49,2 млн грн із державного бюджету та 45,9 млн грн із бюджету Києва.

КМДА: Реконструкція і будівництво 28 нових шкільних футбольних полів завершено на 95%
КМДА: Реконструкція і будівництво 28 нових шкільних футбольних полів завершено на 95%
КМДА: Реконструкція і будівництво 28 нових шкільних футбольних полів завершено на 95%

Раніше Факти ICTV писали, що  КМДА підтримала найменування скверу на честь Бориса Нємцова.

Євгенія Шапоренко журналіст, випусковий редактор YouTube-каналу Факти ICTV
Категорії: Україна
Теги: КМДА