PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Видавнича група Картель проводить перший осінній батл Дискусійного клубу

В інтелектуальному батлі зійдуться дві команди експертів, економістів, юристів і журналістів.

Видавнича група Картель проводить перший осінній батл Дискусійного клубу

25 вересня стартує осінній сезон Дискусійного клубу Ділової столиці – проекту, створеного виданням Ділова столиця, що входить до видавничої групи Картель.

Цього разу суперечка точитиметься на тему:  Офшори – ухилення від сплати податків чи захист власності?

Запрошені учасники:

Володимир Гаркуша, директор, Senior Partner K.A.C. GROUP Corporate Lawyers & Tax Advisors.

Григорій Кукурудза, економіст IMF Group.

Василь Горбаль, народний депутат 4-6 скликань, колишній член Ради Національного банку України.

Тарас Козак, економіст, президент Інвестиційної групи «Універ»

– Ми вже двічі проводили батли нашого Дискусійного клубу. На першому заході сперечалися про те, чи справді українці бідні, а на другому – з’ясовували, чим, насправді, є для України трудова міграція – благом чи катастрофою? У суперечках взяли участь економісти, підприємці, політики. Результати нас вразили. Ми почули чимало нестандартних, оригінальних думок, які будуть цікаві нашим читачам. Тому ми робитимемо батли Дискусійного клубу регулярно, – зазначає шеф-редактор ПрАТ Картель Віталій Пирович.

Українцям непросто дається розуміння, що опонент в дискусії це не ворог і навіть не дурень,  його  можна перемагати, але при цьому не обов’язково ображати і мріяти як його знищити, але ми намагаємося переконати, що це можливо, – зазначив заступник головного редактора Ділової столиці і ведучий Дискусійного клубу Петро Білян.

Видання Ділова столиця в травні цього року започаткувала інтелектуальні батли. Ми говоримо про бізнес, економіку, політику і соціум. Експерти, підприємці, політики і журналісти об’єднаються в команди і зходяться в диспуті за підтримки учасників в залі і перед екранами. А переможуть найсильніші – у кого більше доказів, красномовства, а значить і глядацьких голосів. Ми граємо, щоб розкрити потенціал українців і пробудити азарт до побудови успішної країни.

Раніше Факти ICTV писали, що Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ, презентував свою першу книгу Діялог лікує рани.

Фото: Ukrphoto | Dreamstime.com

Теги:
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка