PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

В Україні створено офіс з розвитку малого та середнього бізнесу

В Україні створено офіс з розвитку малого та середнього бізнесу при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України за допомогою Forbiz і Європейської делегації.

В Україні створено офіс з розвитку малого та середнього бізнесу

Офіс має стати провідним органом, який буде займатися розвитком МСБ в Україні і двигуном конкурентоспроможності малого і середнього бізнесу на державному рівні, передає Анна Петрова на своїй сторінці в Facebook.

Головною метою офісу є розробка цільових програм підтримки малого і середнього бізнесу, а також створення можливостей для покращення підприємницьких навичок, полегшення доступу до фінансування і розвиток мережі інфраструктури підтримки МСБ.

Основні плани роботи офісу:

  • запуск мережі центрів підтримки підприємництва на регіональному та місцевому рівнях на базі ЦНАП. Вони надаватимуть безкоштовні інформаційні та консультаційні послуги, відповіді на питання і будуть збирати проблематику;
  • запровадження механізму часткового гарантування кредитів;
  • створення Державного інформаційного порталу для малого і середнього бізнесу, який забезпечить доступ до інтегрованої інформації про наявні програми фінансової та навчальної підтримки;
  • створення інформаційного довідника для підприємців, що містить докладні інструкції про початок і ведення власної справи, отримання фінансування, створення бізнес-моделі, виконання регуляторних вимог держави і т.д;
  • створення навчальної програми з фінансовою підтримкою стартапів в рамках підготовки Національної програми розвитку підприємництва.
Читайте: Як почати бізнес: 4 кроки до своєї справи

Сьогодні в офісі працюють 9 експертів. Один з них – Анна Петрова, засновниця Startup Ukraine, учасниця проекту Нові лідери. В офісі розвитку малого і середнього бізнесу Анна обіймає посаду керівника сектора популяризації підприємництва і програм підтримки для МСБ.

Раніше Факти ICTV з’ясовували, що відрізняє жінок-керівників від своїх колег чоловіків в стилі роботи.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка