PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Ми продовжуємо виплачувати зобов’язання перед вкладниками Укрінбанку – Клименко

За два роки компанія Укрінком (правонаступник Укрінбанку, – Ред.) повернула вкладникам 1,143 млрд грн, що становить дві третини всіх зобов’язань банку перед клієнтами.

Ми продовжуємо виплачувати зобов’язання перед вкладниками Укрінбанку – Клименко

Про це в інтерв’ю ІА Українські новини повідомив власник Укрінбанку (зараз – власник і керівник компанії Укрінком) Володимир Клименко.

– Я вважав і вважаю, що у нас в банку достатньо активів, щоб розрахуватися за всіма зобов’язаннями. І за два роки роботи в новому статусі нам вдалося погасити 1,143 млрд грн або близько 2/3 зобов’язань перед вкладниками-держателями депозитів понад 200 тис. грн, – зазначив Володимир Клименко.

За його словами, сьогодні позичальники Укрінбанку розраховуються за кредитами, що дозволяє здійснювати виплати за вкладами фізичних та юридичних осіб.

– Наша логіка така: основна сума тіла кредитів, що погашаються повинна погасити суму тіла депозитів. І ми працюємо так, щоб не проїдати платежі по кредитах. Тільки три великих позичальника повинні нам 1 млрд гривень. За рахунок цих коштів ми могли б повністю розрахуватися з усіма вкладниками 200+ тисяч гривень і з юрособами , – повідомив Клименко.

За словами Володимира Клименка, в 2016 році фонд гарантування вкладів фізосіб виплатив вкладникам в рамках гарантованої суми 200 тис. гривень близько 1,8 млрд грн.

– 100 млн грн. тимчасова адміністрація Фонду повернула. Тобто ми повинні фонду 1,7 млрд грн. Це наші прямі зобов’язання, – зазначив Володимир Клименко.

Читайте: НБУ: Воєнний стан не вдарив по українським банкам

Як раніше повідомлялося, Окружний адміністративний суд Києва 18 жовтня опублікував рішення №826/4471/18, яким визнав протиправним і скасовує рішення фонду гарантування вкладів фізосіб від 15 лютого 2018 року щодо продовження терміну ліквідації Укрінбанку до 22 березня 2019 року.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка