З них частина закрита повністю, інша – частково. Дитячі садки та школи закриті на карантин у Куп’янську, Чугуєві, Первомайському, а також у п’яти районах області.
Про це повідомляє прес-служба у Харківській ОДА.
Це пов’язано зі зростанням кількості хворих. За минулий тиждень кількість хворих серед дітей і дорослих зросла на 10,6%.
Всього захворіло 16 тисяч людей, з них більше половини – діти у віці до 17 років. Було госпіталізовано 360 осіб, в основному дітей.
Зазначається перевищення показника епідемічного порогу на 23,2%.
Читайте: Обережно – грип! Як уберегтися і чи потрібне щеплення
Нагадаємо, що з 10 по 16 грудня на карантин закриті школи і дитсадки у Сєвєродонецьку.

