PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

3-й рік поспіль Coral Travel завойовує премію Вибір року

Абсолютна більшість учасників маркетингового дослідження, яке проводила міжнародна компанія Kantar TNS, включаючи опитування різних категорій споживачів і експертів, віддали свої голоси на користь туроператора Coral Travel.

3-й рік поспіль Coral Travel завойовує премію Вибір року

8 грудня 2018 року в одному із залів готелю InterContinental в Києві, де проходила вже XVIII церемонія нагородження переможців конкурсу Вибір року, директору Coral Travel Україна Тетяні Прокопенко вручили медаль переможця.

– Ми вважаємо, що наявність премії значно підвищує наш статус, додає впевненості і позитивно впливає на збільшення лояльності клієнтів. Мета Coral Travel – бути зразком рівня сервісу в Україні та відповідати світовим стандартам якості і надійності, – зазначила директор Тетяна Прокопенко.

За 10 років наполегливої праці в Україні Coral Travel завоював довіру споживачів і значно сприяв створенню цивілізованого туристичного ринку.

Компанія має найбільше роздрібну мережу турагентств Coral Travel і Coral Elite Sеrvice. На сьогодні вона представлена у 80 містах України і об’єднує 290 офісів.

У всіх основних країнах, куди здійснює продаж турів Coral Travel, а це Туреччина, Іспанія, Греція, ОАЕ, Єгипет, Таїланд і Україна, приймаючою стороною, що надає послуги туристам, є компанія Odeon Tours, що входить в міжнародний OTI Holding.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка