PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Не Taryan Towers єдиним: СБУ зацікавилося десятками будмайданчиків в центрі Києва

TARYAN GROUP – виявилася не єдиною компанією, до якої СБУ намагається застосувати незаконні важелі тиску.

Не Taryan Towers єдиним: СБУ зацікавилося десятками будмайданчиків в центрі Києва

У розпорядження LIGA.net потрапив лист Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ з переліком 30 майданчиків, при розробці документації на будівництво яких не було отримано погоджень від Міністерства культури.

Як повідомив днями у відкритому відеозверненні до Президента України засновник TARYAN GROUP Артур Мхітарян, люди СБУ вимагають від нього $1 млн за дозвільні документи Мінкульту. За його словами, в подібній ситуації опинилися безліч компаній галузі.

Крім ЖК Taryan Towers, до переліку потрапили ЖК Podil Plaza & Residence, Alter Ego, Tetris Hall, Новопечерський квартал №5, Edelweiss House, Elyseum, Cardinal, Victory V, TetrisHall, House, Crystal House, Aurum, Cosmos, Стиль, Едельдорф, Камертон, клубні будинки Struetinsky, Малевича, 48, БЦ Реноме та інші об’єкти.

Як повідомлялося раніше, вся містобудівна діяльність в Україні врегульована законом України про регулювання містобудівної діяльності. Єдиним органом, що здійснює контроль у сфері будівництва, є Державна архітектурно-будівельна інспекція – ДАБІ.

Здійснюючи будь-які дії по перевірці якості будівництва нібито з метою запобігання надзвичайним ситуаціям на об’єктах будівництва, СБУ фактично підміняє спеціальні державні органи.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка