Соціологічне опитування: Тимошенко знову лідирує

Соціологічне опитування: Тимошенко знову лідирує

Фото до: Соціологічне опитування: Тимошенко знову лідирує

Про це повідомляється у результатах дослідження Соціологічної групи Рейтинг. Найбільше упевнених в тому, що наступним главою держави стане саме лідер Батьківщини, живе в Полтавській області — 29%. У Рівненській, Кіровоградській, Волинській та Київській областях таких чверть.

У цілому за останній рік кількість переконаних у перемозі Тимошенко виросла в середньому втричі у всіх регіонах України. У деяких областях кількість виборців, які бачать президентом саме її, збільшилася в п’ять разів (Луганська та Харківська області).

Читайте: Тимошенко: Наша команда змінить стратегію користування сільгоспземлею

Опитування проводилося з 16 листопада по 9 грудня 2018 року. У дослідженні, проведеному методом особистого інтерв’ю, взяли участь 1600 респондентів у кожній області України. Вибірка сформована з урахуванням вікової та гендерної структури області з урахуванням типу поселення. Похибка становить не більше 2,4%.

Нагадаємо, у 2019 році в Україні стартують одразу дві виборчі кампанії, проте варто готуватися до того, що Росія та інші країни захочуть втрутитися у них.