PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

ЦВК зареєструвала 2,7 тис. міжнародних спостерігачів

Загалом зареєстровано 2,7 тис. офіційних спостерігачів від 20 міжнародних організацій і 21 іноземної держави.

ЦВК зареєструвала 2,7 тис. міжнародних спостерігачів

Центральна виборча комісія (ЦВК) зареєструвала 2,7 тис. спостерігачів від іноземних та міжнародних організацій на повторних виборах президента України, котрі відбудуться 21 квітня.

Зокрема, на засіданні у понеділок, 15 квітня, ЦВК зареєструвала 345 офіційних спостерігачів на виборах президента України:

2 – від США, 3 – від В’єтнаму, 3 – від Європейського Союзу, 5 – від Польщі, 2 – від Франції, 6 – від Парламентської асамблеї Ради Європи, 2 – від Японії, 3 – від Литви, 2 – від Австрії, 19 – від Національного демократичного інституту міжнародних відносин, 4 – від Міжнародного експертного центру виборчих систем (ICES), 2 – від Йорданії, 3 – від Європейського парламенту.

Читайте: Ставки букмекерів на другий тур виборів президента України

10 – від Комітету за відкриту демократію, 3 – від Канади, 185 – від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі, 32 – від Світового конгресу українців, 43 – від міжнародної неурядової організації CANADEM, 6 – від Парламентської асамблеї ОБСЄ, 10 – від Українського конгресового комітету Америки.

Окрім того, Комісія скасувала реєстрацію 5 офіційних спостерігачів: 1 – від Національного демократичного інституту міжнародних відносин США, 2 – від Світового конгресу українців, 1 – від Комітету за відкриту демократію, 1 – від Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ.

Другий тур виборів президента України відбудеться 21 квітня.

Нагадаємо, ЦВК відправила на закордонні дільниці бюлетені для повторного голосування на виборах президента України.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка