PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Спецтехноекспорт домовився щодо постачання військової продукції в Україну

Також в Україну постачатимуть чергові партії коштів захищеного радіозв’язку УКХ-діапазону.

Як повідомляється на сайті держкомпанії, відповідні контракти Спецтехноекспорт підписав з турецькою компанією Aselsan в ході міжнародної виставки IDEF 2019 у Стамбулі.

Продукція військового призначення поставлятиметься для потреб Збройних сил України та інших силових підрозділів країни.

Читайте: Розкрадання в оборонному комплексі. Відомі перші рішення суду

За словами директора Спецтехноекспорту Владислава Бельбаса, підписані контракти – це черговий етап розвитку взаємин з Aselsan.

Турецька компанія ще з 2017 року є основним постачальником засобів зв’язку УКХ-діапазону для Збройних сил України.

– Спецтехноекспорт в свою чергу виконує низку експортних постачань військової продукції українського виробництва для турецької Aselsan, – уточнив Владислав Бельбас.

У 2018 році між компаніями укладено перший в історії України офсетний контракт, що передбачає низку компенсацій під час закупівлі турецьких засобів зв’язку.

– Крім зустрічної торгівлі, за якої Aselsan закуповує продукцію та послуги українського ОПК, турецька сторона передає Україні технологію шифрування радіозв’язку, систему управління боєм і створює сервісний центр в Україні для обслуговування систем військового радіозв’язку.

У підписанні угод між українською і турецькою компаніями взяв участь голова президентської адміністрації оборонної промисловості Туреччини Ізмаїл Демір.

У перший день міжнародної оборонної виставки IDEF 2019 Спецтехноекспорт парафував контракт з турецькою державною корпорацією MKEK на постачання до Туреччини 120-міліметрових стовбурних керованих ракет Конус, які розроблені та виготовлені на ДККБ Луч.

ДП ДГЗП Спецтехноекспорт – державне госпрозрахункове зовнішньоторговельне підприємство, основною сферою діяльності якого є експортно-імпортні відносини на світовому ринку продукції і послуги військового та подвійного призначення.

За результатами роботи в 2018 році, підприємство виконало зовнішньоекономічні контракти загальною вартістю $152,6 млн. Також компанія уклала 148 нових оборонних контрактів на рекордну за останні п’ять років суму – $282,5 млн.

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що планують створити замість Укроборонпрому.

Фото: Спецтехноекспорт

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка