PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Запуск енергоринку в липні не вплине на тарифи для населення – Сергій Сажко

Народний депутат Сергій Сажко вважає, що тарифи для населення після запуску ринку електричної енергії з 1 липня 2019 роки не зміняться.

Запуск енергоринку в липні не вплине на тарифи для населення – Сергій Сажко

Про це Сергій Сажко повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook.

– За оцінками регулятора, тарифи для населення з введенням ринку не виростуть, а для промисловості збільшаться лише на 10%, що менше рівня інфляції, – зазначив Сергій Сажко.

На думку народного депутата, всі гравці ринку готові до запуску ринку електроенергії, НКРЕКП виконала величезну роботу синхронізації законодавства з європейськими нормами, Міненерго також підтримує запуск ринку.

Читайте: Енергоринок має бути запущений з 1 липня без будь-яких переносів – голова Укренерго

– Представники Європейського Енергетичного співтовариства категорично проти будь-яких переносів. Як людина, що має безпосереднє відношення до роботи над законом, хочу сказати, що він безпрецедентно важливий для України.

Це не просто підтвердження проєвропейського вибору країни. Це шлях до оздоровлення економіки, це можливість для оновлення української енергетики, знос якої становить 80%, – повідомляє Сажко.

Як раніше повідомлялося, 15 травня відбувся круглий стіл у комітеті Верховної Ради з ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки, на якому розглядалося питання реформи ринку електроенергії.

Учасники проголосували за відкриття оптового ринку електроенергії з 1 липня, як це передбачено законом України Про ринок електроенергії.

Нагадаємо, відповідно до зобов’язань перед Європейським Енергоспівтовариством, Україна повинна імплементувати положення третього енергопакету ЄС, мета якого провести лібералізацію ринку електроенергії та стимулювати розвиток конкуренції серед постачальників електроенергії.

Реформа ринку електроенергії передбачає впровадження європейської моделі, яка стимулюватиме в Україні конкуренцію і поява нових учасників ринку.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка