PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Гарантований покупець впевнений у скасуванні ухвали Окружного адмінсуду Києва щодо тарифів Укренерго

Ухвала Окружного адмінсуду Києва, якою призупинено дію постанов НКРЕКП про встановлення тарифів для Укренерго на передачу електроенергії та послуги з диспетчерського управління на друге півріччя, ускладнює роботу держпідприємства Гарантований покупець.

Гарантований покупець впевнений у скасуванні ухвали Окружного адмінсуду Києва щодо тарифів Укренерго

Ухвала Окружного адміністративного суду Києва, якою призупинено дію постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) про встановлення тарифів для НЕК Укренерго на передачу електроенергії та послуги диспетчерського управління на друге півріччя, значно ускладнює роботу держпідприємства (ДП) Гарантований покупець.

Читайте: Виробники та постачальники електроенергії підписали договори з ДП Гарантований покупець

Відповідна ухвала прийнята на забезпечення адміністративного позову АТ Нікопольський завод феросплавів (№640/11330/19).

– Фахівці ДП Гарантований покупець, проаналізувавши відповідне рішення суду та обставини його прийняття, дійшли висновку, що воно прийнято з порушеннями норм матеріального та процесуального права, – заявили у держкомпанії.

ДП Гарантований покупець висловлює впевненість, що НКРЕКП оскаржить ухвалу Окружного адмінсуду Києва в апеляційних інстанціях й ухвала суду першої інстанції буде скасована.

– ДП Гарантований покупець сподівається – Національна комісія, що здійснює державне регулювання ринків енергетики та комунальних послуг буде і надалі здійснювати рішучі дії по захисту нового конкурентного ринку електроенергії, – йдеться в заяві, яка розміщена на веб-сайті компанії.

Нагадаємо, 1 липня в рамках другого етапу енергореформи почав роботу оптовий ринок електроенергії, який включає низку сегментів: ринок двосторонніх договорів, ринок “на добу наперед”, внутрішньодобовий ринок, балансуючий ринок і ринок допоміжних послуг.

Задля забезпечення безперебійної роботи усіх сегментів нового ринку Кабінет міністрів України створив на базі держпідприємства Енергоринок два державних підприємства для роботи у новій моделі оптового ринку електроенергії – ДП Оператор ринку та ДП Гарантований покупець.

Джерело: ДП Гарантований покупець

Фото: Dreamstime

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка