PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Нардеп Олександр Третьяков представив звіт про свою роботу

Народний депутат, голова Комітету ВР у справах ветеранів та осіб з інвалідністю Олександр Третьяков опублікував у Facebook відеозвіт своєї парламентської діяльності за останні п’ять років.

Нардеп Олександр Третьяков представив звіт про свою роботу

У відеозвіті відзначається ефективність роботи Олександра Третьякова. За період 2014-2019 років з 97 запропонованих ним законопроектів 41 був ухвалений парламентом. Політик відвідав понад 80% засідань Ради за цей термін, що набагато вище середнього показника.

З ініціативи Третьякова в країні було створено Міністерство у справах ветеранів, особливо необхідне у воєнний час. Організовано міністерство за зразком аналогічного відомства, що існує в США.

Для вивчення американського досвіду Олександр Третьяков разом з членами профільного комітету двічі відвідував Сполучені Штати, і американські політики високо оцінили його успіхи в реалізації цієї ініціативи. Зокрема, Посол США в Україні Марі Йованович називала створення міністерства важливим кроком.

Читайте: На столичному окрузі балотуються одразу два клони депутата Третьякова

Як наголошується у звіті, через патріотичну позицію і діяльність Третьякова Російська Федерація ввела проти нього санкції. Також підкреслюється, що НАЗК за результатами перевірки електронних декларацій Третьякова за 2015, 2016 і 2017 роки встановила точність оцінки задекларованих активів і відсутність незаконного збагачення.

Звіт про роботу Олександра Третьякова у ВР (2014-2019)

На цьому відео перша частина мого звіту за 5 років роботи у парламенті восьмого скликання – у цифрах і фактах. Більш детально на моєму сайті http://tretiakov.org/zvity – про кожен закон, який був поданий мною і прийнятий Верховною Радою. Також цей звіт отримали мої виборці в місті Києві, на окрузі №219 у Святошинському районі. В другій частині мого звіту будуть опубліковані результати 5 років моєї роботи на окрузі.Як це прийнято в демократичних країнах, я щорічно звітую перед своїми виборцями. Вважаю, що за цей час зробити вдалося багато – для країни, рідного міста та округу.Дякую за підтримку і співпрацю! Знаю, що треба робити, та маю багато доручень від виборців, які й планую реалізовувати під час наступної каденції у парламенті. Ми – разом. Працюємо далі!

Опубліковано Олександром Третьяковим Понеділок, 1 липня 2019 р.

Третьяков зазначив, що цей звіт – підсумковий за всі п’ять років каденції. Водночас, як це заведено в демократичних країнах, народний депутат щорічно звітував перед виборцями.

До речі, раніше Факти ICTV писали, що Третьяков є одним з найбільш успішних керівників комітетів ВР за кількістю ухвалених законопроектів.

Фото: Олександр Третьяков

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка