PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Фавіпіравір: чи можна купити в Україні та яка ціна в світі

Для лікування коронавірусу ефективними виявилися ліки, які раніше також використовували для боротьби з Еболою – Фавіпіравір.

Препарат розробила дочірня компанія Fujifilm. У клінічних випробуваннях в Ухані і Шеньчжені взяли участь 340 пацієнтів. З’ясувалося, що хворі, які приймали Фавіпіравір, змогли побороти коронавірус за 4 дні, водночас як інші хворі виліковувалися за 11 днів.

Також рентген показав поліпшення стану легень приблизно у 91% пацієнтів, які приймали Фавіпіравір, в порівнянні з 62%, у яких лікували коронавірус іншими препаратами.

Читайте: Карта поширення коронавірусу онлайн – статистика

Факти ICTV дізналися, чи є Фавіпіравір в Україні, і яка його ціна в світі.

В аптеці 911 розповіли, що товару немає у постачальників і найближча дата поставки не відома, аналогів Фавіпіравіру також немає. Раніше в аптеці цих ліків також не було. Купити на сайтах інших аптек Фавіпіравір неможливо.

Також в Державному реєстрі лікарських засобів України препарат не зареєстрований.

Фавипиравир

У США Фавіпіравір дозволений і продають його в різних обсягах. Наприклад, 10 мг коштуватиме $65, а за 100 мг потрібно заплатити $135.

Фавипиравир

Раніше Факти ICTV писали, що дослідники офіційно рекомендували Фавіпіравір медикам для лікування коронавірусної інфекції.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка