X

Ракетний катер РФ зайшов у морську зону України

Російський військовий корабель помітили на Одеському газовому родовищі, що входить до економічної морської зони України.

Про це повідомляють у Державній прикордонній службі України.

Прикордонна авіація обстежила райони газоконденсатних родовищ і виявила захоплені самопіднімальні плавучі бурові установки Україна і  Таврида. Їх охороняв ракетний катер Чорноморського флоту Росії.

Читайте: На кордоні України з Росією затримали нелегалів з Індії

На запит прикордонники отримали відповідь, що катер здійснює охорону економічної діяльності Російської Федерації і повідомив про обмеження наближення до бурових платформ.

Морська охорона продовжує збирати докази незаконної економічної діяльності РФ у виключній (морській) економічній зоні України під прикриттям військових кораблів.

Як писали Факти ICTV, 25 березня у води Чорного моря біля анексованого Криму впав російський винищувач Су-27. Літак патрулював води біля окупованого півострова.

Читать больше новостей

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.