PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Допоможе “зшити” Донбас: ОП пояснив необхідність вільної економічної зони

Офіс президента пояснив, про що йдеться у другому запитанні президента до народу стосовно вільної економічної зони.

– Створення на Донбасі, на вільній частині, спеціальних економічних умов суттєво вплине на темпи та концепції дієвої реінтеграції. Звісно, якщо це підтримають українці, – зазначають в ОП.

Там запевняють, що йдеться про концепцію регіональної економіки, яка “зшиє” регіон, зробить його привабливим для бізнесу та системно відновить інфраструктуру.

– Зрозуміло – і на цьому ще раз наголосимо – спочатку все відбуватиметься на підконтрольній Українській державі території. Ці райони наразі переживають значний негативний вплив війни, що розгорнулася поруч.

Прискорений економічний розвиток з підконтрольного боку лінії розмежування на Донбасі може бути й наочним аргументом для абсолютно всіх мешканців тимчасово окупованої території обирати саме Україну.

У роз’ясненні йдеться, що вільна економічна зона залучить світові інвестиції, що стане опорою у протидії окупаційній силі.

– Спеціальний щонайлояльніший підхід до оподаткування, принципово найкомфортніші умови державного нагляду за бізнес-діяльністю можуть суттєво допомогти українському Донбасу. Спочатку вільному, а потім і звільненому, – наголошують в ОП.

Вранці 15 жовтня Володимир Зеленський озвучив друге запитання всенародного опитування, спитавши у громадян, чи підтримують вони створення вільної економічної зони на Донбасі?

Чи потрібне створення на Донбасі вільної економічної зони?

Перше запитання звучить так: чи потрібно запровадити довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах?

Про свою ініціативу проведення всенародного опитування президент оголосив 13 жовтня, зазначивши, що окрім бюлетеня українці отримають листок із п’ятьма запитаннями.

Джерело: Офіс президента

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
fakty_logo
Читайте новини Факти ICTV у Google News.
Довіряйте лише перевіреним фактам.
Приєднатись
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка