ЗСУ, попри контратаки РФ, зберегли свої позиції в Кринках – ISW

Бої на фронті

Фото: 22 ОМБр

Збройні сили України під час боїв на східному (лівому) березі Дніпра в Херсонській області зберегли свої позиції у Кринках.

Фото: DeepStateMap

Силам оборони вдалося це зробити, навіть попри контратаки російських окупантів у цьому районі, зазначають аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Наразі відомо, що обидві сторони ефективно використовують на Херсонському напрямку безпілотники.

Натомість російські сили страждають від браку обладнання, необхідного для евакуації поранених на східному березі.

Провали окупантів біля Кринок

Збройні сили України завдали надзвичайно великих втрат новосформованій 104 гвардійській повітряно-десантній дивізії армії РФ, яка після приєднання до Дніпровського угруповання військ РФ ще на початку грудня мала вибити українських військових біля села Кринки.

Окупанти, чимало з яких не мали достатньо досвіду, провалили завдання, зокрема й через за слабку підтримку авіації та артилерії.

До слова, днями російські загарбники на Херсонському напрямку втратили систему ТОС-1А Солнцепьок, із якої неодноразово завдавали ударів по позиціях Сил оборони в районі Кринок.

Вогневого ураження по ворожій цілі завдали оператори ССО спільно з військовослужбовцями 140 окремого розвідувального батальйону морської піхоти та Служби безпеки України.

Повномасштабна війна в Україні триває вже 665-ту добу.

За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні та карті повітряних тривог в Україні.

Джерело: ISW

Фото: 22 ОМБр

Тетяна Забожко редакторка стрічки
Категорії: Україна