Призупинення надання консульських послуг для українців призовного віку за кордоном продиктоване бажанням забезпечити справедливість.
Про це повідомив голова МЗС Дмитро Кулеба.
Він зазначив, що на третій рік війни українські чоловіки в окопах дуже втомилися.
— Вони не розуміють, чому уряд не намагається залучити інших українців до участі у війні, щоб вони могли відпочити, – пояснив дипломат.
При цьому сам Кулеба підкреслив, що особисто для нього поки що неясно, скільки українських чоловіків повернеться додому на тлі вжиття таких радикальних заходів.
— Але в будь-якому разі для тих, хто за кордоном, неприйнятно “сидіти в ресторанах”, поки інші вмирають, – резюмував глава українського МЗС.
Консульські послуги за кордоном призупинено
Напередодні Кулеба анонсував призупинення надання консульських послуг для чоловіків призовного віку, які перебувають за межами України.
Він наголосив, що зараз йдеться про виживання нації, тому особистий комфорт громадян, переконаних, що їх це не стосується, не може бути пріоритетним для уряду України.