Упродовж минулої доби на фронті відбулося 100 бойових зіткнень.
Такі дані станом на 11 червня повідомили в Генеральному штабі Збройних сил України.
Де точаться бої в Україні та яка ситуація на цей час, дивіться на картах бойових дій.
Карти бойових дій в Україні на 11 червня 2024
Ситуація в Україні на 11 червня 2024
На Харківському напрямку триває атака окупантів у напрямку Вовчанська. Ситуація контрольована.
На Куп’янському напрямку Сили оборони відбивають дві атаки російських загарбників в районі Берестового. Тут також ситуація під контролем наших захисників.
На Лиманському напрямку наші війська відбивали вісім спроб окупантів покращити тактичне положення. Ворог концентрує свої зусилля неподалік Тернів. Там відбито один штурм, три боєзіткнення продовжуються.
Також бойові дії тривають в районах Дружелюбівки, Невського та Григорівки.
На Сіверському напрямку успішно відбито п’ять спроб окупантів просунутись уперед в районах Верхньокам’янського та Виїмки. Біля останнього населеного пункту одне бойове зіткнення ще триває.
На Краматорському напрямку з початку доби відбулося три штурми противника. Один, в районі Часового Яру, відбито. Бойові дії продовжуються в районах Кліщіївки та Андріївки.
На Покровському напрямку українські захисники вживають заходів щодо недопущення просування російських військ вглиб української території.
Ворог продовжує спроби прориву нашої оборони у районах Новоолександрівки, Сокола, Новоселівки Першої і Яснобродівки. На цей час триває сім бойових зіткнень. Ситуація під контролем Сил оборони.
На Курахівському напрямку ворог двічі розпочинав штурмові дії. Поблизу Парасковіївки атаку успішно відбито. Бій триває в районі Красногорівки.
На Гуляйпільському напрямку ворог активізувався у районі Чарівного – триває три бойових зіткнення.
На Оріхівському напрямку російський агресор здійснив чотири спроби покращити тактичне положення в районі Малої Токмачки і Щербаків.
На решті напрямків – ситуація без суттєвих змін.
Втрати РФ на 11 червня 2024
- особового складу ‒ близько 520 850 (+1 100) осіб;
- танків ‒ 7 902 (+23);
- бойових броньованих машин ‒ 15 176 (+32);
- артилерійських систем – 13 690 (+46);
- РСЗВ – 1 099 (+1);
- засобів ППО ‒ 842 (+5);
- літаків – 359 (+1);
- гелікоптерів – 326;
- БпЛА оперативно-тактичного рівня – 11 023 (+13);
- крилатих ракет ‒ 2 278;
- кораблів/катерів ‒ 28;
- підводних човнів – 1;
- автомобільної техніки та автоцистерн – 18 676 (+58);
- спеціальної техніки ‒ 2 288 (+21).
Повномасштабна війна в Україні триває вже 839-ту добу.
За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні та на карті повітряних тривог в Україні.