Протягом минулої доби відбулося 148 бойових зіткнень. Вже сьогодні – 48.
Більше про те, де тривають бої в Україні та яка ситуація нині, дивіться на картах бойових дій.
Карта бойових дій в Україні на 27 червня 2024
Ситуація в Україні на 27 червня 2024
На Харківському напрямку триває бій за Вовчанськ, ситуація контрольована.
На Куп’янському – з початку доби відбулось чотири боєзіткнення в районах Степової Новоселівки, Піщаного, Стельмахівки та Андріївки. Два штурми ще тривають.
Лиманський напрямок – наразі Сили оборони відбивають дві атаки в районах Копанок та Невського.
На Сіверському напрямку відбулося чотири атаки ворога, три з них – в районах Спірного та Роздолівки – успіху не мали.
Разом з тим, одне боєзіткнення ще триває.
На Краматорському напрямку окупанти не відмовляються від намірів прорватися в районі Часового Яру. Два штурми тривають.
На Торецькому напрямку ситуація напружена. Росіяни активні в районах Торецька, Північного та Залізного. Атаку поблизу Дружби відбито нашими захисниками.
Загостреною залишається ситуація на Покровському напрямку. За сьогодні вже відбулося 13 наступальних дій противника, дев’ять з яких успішно відбито. Тривають бої.
На Курахівському напрямку, в районах Красногорівки, Георгієвки, Парасковіївки, наразі відбувається вісім боєзіткнень.
Времівський напрямок – ворог атакує поблизу Костянтинівки.
На Оріхівському напрямку без успіху окупанти штурмували в районі Малої Токмачки.
Втрати РФ на 27 червня 2024
- особового складу ‒ близько 539 320 (+1260) осіб;
- танків ‒ 8 042 (+3);
- бойових броньованих машин ‒ 15 459 (+9);
- артилерійських систем – 14 363 (+42);
- РСЗВ – 1 108;
- засобів ППО ‒ 868 (+5);
- літаків – 359;
- гелікоптерів – 326;
- БПЛА оперативно-тактичного рівня – 11 459 (+24);
- крилатих ракет ‒ 2 324;
- кораблів/катерів ‒ 28;
- підводних човнів – 1;
- автомобільної техніки та автоцистерн – 19 468 (+61);
- спеціальної техніки ‒ 2 420 (+11).
Повномасштабна війна в Україні триває вже 855-ту добу.
За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні та на карті повітряних тривог в Україні.