Для звільнення тимчасово окупованого росіянами Криму необхідно знищити Керченський міст, адже він є логістичним ланцюгом, який працює на ворога.
Про це заявив командувач Військово-морських сил Збройних сил України Олексій Неїжпапа в інтерв’ю Наталії Мосейчук.
Командувач ВМС ЗСУ про важливість знищення Керченського мосту
– Кримський міст – це логістичний ланцюг, який працює на агресора. І всі логістичні шляхи для перемоги повинні бути знешкоджені. Тому міст, звісно, є ціллю для українських військових, – пояснив командувач Неїжпапа.
Також він зауважив, що, мабуть, зараз міст забезпечує військові постачання не в таких обсягах, як на початку повномасштабної війни у 2022 році, адже вже був уражений.
Проте, за його словами, переправа все ще залишається ланцюгом постачань для окупаційних військ. І тому для українських військових цей міст є ціллю.
Крім того, командувач ВМС ЗСУ відповів на питання про те, чи вважає він досяжною ціль України зайти на власних кораблях з боку моря до Севастополя.
– Це як у російській пісні – “я знаю точно, невозможное возможно”. Звісно, інакше не може бути. Я вже казав, що ми маємо дійти до кінця, – наголосив Олексій Неїжпапа.
Однак для цього також необхідно знищити Керченський міст.
Додамо, що нещодавно очільник української військової розвідки Кирило Буданов заявив, що тимчасово окупований Кримський півострів, який росіяни перетворили на величезну військову базу, можна відрізати від постачання і змусити підкоритися.
За словами голови ГУР МОУ, далекобійні ракети ATACMS, які США передали Україні, можуть знищити Керченський міст.
Джерело: Олексій Неїжпапа в інтерв’ю Наталії Мосейчук