В управління держави передали нову партію майна братів екснардепів-зрадників Віктора Медведчука і Тараса Козака на майже 400 млн грн.
Про це йдеться у повідомленні СБУ та ДБР.
Майно братів Медведчука та Козака передали державі
Суд заарештував додаткові активи, що належали братам екснардепів-зрадників.
Йдеться про землю, корпоративні права, майнові комплекси і автотранспорт чотирьох підприємств у Львові. Серед них також – завод з виробництва бетону та будівельна компанія.
Ці активи передано до Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).
Тож тепер в управлінні держави додатково перебуватимуть понад 10 тис. м² нерухомості та більше ніж 70 одиниць автотранспорту і будівельної техніки компаній Сергія Медведчука та Богдана Козака.
Зауважимо, що у червні цього року обох братів колишніх нардепів було викрито на масштабних фінансових оборудках.
Фігуранти використовували підконтрольні підприємства для розкрадання коштів через несплату податків до державного бюджету.
Тоді Сергію Медведчуку та Богдану Козаку заочно повідомили про підозру за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів).
Потім відбувся перший арешт майна підозрюваних на понад 200 млн грн.
Наразі обидва фігуранти переховуються за кордоном. Тривають комплексні заходи для притягнення їх до відповідальності.